פוליסת חיסכון

 

פוליסת החיסכון היא אפיק חיסכון חדש יחסית, המהווה אלטרנטיבה טובה לחיסכון במסגרת תוכניות החיסכון בבנקים או באמצעות קרנות נאמנות.

הריבית הנמוכה שמאפיינת את השווקים בשנים האחרונות, פגעה באופן משמעותי מאוד באטרקטיביות של החיסכון באמצעות תוכניות החיסכון בבנקים. רוב תוכניות החיסכון מציעות היום ריביות כמעט אפסיות, ומצד שני מחייבות לסגור את הכסף לתקופות ארוכות יחסית.

אחד הפתרונות שנוצרו בשנים האחרונות למצב זה הן פוליסות החיסכון (או ''פוליסות פיננסיות'') של חברות הביטוח, המאפשרות ללקוחות לחסוך לטווח הקצר, הבינוני והארוך, בצורה פשוטה, וליהנות מאפשרות לתשואה גבוהה יותר ומהיכולת למשוך את כספי החיסכון בכל עת.

 

דחיית תשלום מס רווחי הון לסוף תקופה.

אחד היתרונות הגדולים של פוליסות החיסכון הוא האפשרות לדחות את תשלום מס רווח ההון למועד משיכת הכספים, בעוד שמעבר בין מסלולי השקעה אינו נחשב כאירוע מס. כאשר חוסכים בקרן נאמנות, בכל פעם שרוצים לשנות מסלול השקעה צריך הלקוח למכור את קרן הנאמנות לשלם את המס ורק לאחר מכן לקנות את הקרן החדשה. האפקט המצטבר של דחיית מס רווח ההון יכול להיות משמעותי מאוד לאורך השנים, ולהגדיל את החיסכון בעשות אחוזים.

 

גמישות בהפקדה

ניתן לבצע הפקדות שוטפות בהוראת קבע, להפקיד סכום חד פעמי או לשלב בין שניהם – בהתאם למה שמתאים ללקוח.

יתרון משמעותי נוסף של פוליסת החיסכון הוא הגמישות בביצוע ההפקדות. בעוד שבבנקים אתם נדרשים כמעט תמיד להתחייב מראש להוראת קבע בסכום מסויים, או לחילופין מתבססים על הפקדה חד פעמית, בפוליסות החיסכון קיימת גמישות מוחלטת בסכומי ומועדי ההפקדות - ניתן להפקיד באמצעות הוראת קבע, באופן חד פעמי או לשלב בין שני סוגי ההפקדות – הכל בהתאם לרצונות ותקציב הלקוח.

 

נזילות

ניתן למשוך את כספי החיסכון בכל רגע.בניגוד לתוכניות החיסכון בבנקים, להן נקודות יציאה וקנסות יציאה, הכספים המופקדים בפוליסת החיסכון נזילים וזמינים למשיכה מלאה או חלקית, בכל זמן וללא הגבלה.

 

מגוון רחב של מסלולי השקעה.

פוליסות החיסכון מאפשרות השקעה במגוון רחב של מסלולי השקעה, ברמות סיכון משתנות, ומאפשרות למעשה לנהל את החיסכון שלכם בהתאם לתנאי השוק ולצרכים שלכם. יש לכם אופק חיסכון ארוך? חוסכים עבור הילדים? אתם יכולים לבחור במסלול השקעה עתיר מניות. מתכננים למשוך את הכסף בתקופה הקרובה? אתם יכולים להעביר את החיסכון למסלול סולידי יותר. המעבר בין מסלולי ההשקעה יכול להתבצע בכל עת, ללא עלויות ומבלי שתצטרכו לשלם על השינוי מס רווח הון.

 

עלויות

בניגוד לחיסכון באמצעות קרנות נאמנות אין בפוליסת החיסכון עלויות נוספות מעבר לדמי הניהול המוגדרים. עלויות החיסכון באמצעות קרנות נאמנות אינן מסתכמות בדמי הניהול של הקרן בלבד, וכוללות גם עלויות נוספות שגובה הבנק, כגון - דמי משמרת, עמלות קניה ומכירה, שיעור הוספה, דמי נאמנות וכו'. בפוליסות החיסכון לעומת זאת, אין תשלומים נוספים מעבר לדמי הניהול שהוגדרו לפוליסה שלכם.

ניתן להשוות בין פוליסות החיסכון השונות באמצעות המערכת של משרד האוצר "ביטוח נט"

 

 

 

 

 

 

השקעות אלטרנטיביות

השקעות אלטרנטיביות

קופת גמל להשקעה

קופת גמל להשקעה

קרן השתלמות

קרן השתלמות

פוליסת חיסכון

פוליסת חיסכון

ניהול תיקים

ניהול תיקים

בינה נט תקשורת ומחשבים
הפריון 4 אזור תעשייה צפוני  אשדוד
נייד: 050-349-777-5 פקס:153-50-349-777-5
דוא"ל:binaa.net@gmail.com

שלח

שדה חובה

 

הטופס נשלח בהצלחה! 

שדה חובה

שדה חובה

שדה חובה

נשמח לעמוד לרשותכם   

03-9618506 ​

כל הזכויות שמורות לווינווסט                                                                             

שלח

שדה חובה

 

הטופס נשלח בהצלחה! 

שדה חובה

שדה חובה

שדה חובה