ביטוח

 

הגינות, יושר ושאיפה למצוינות הם ערכי הבסיס שמנכים אותנו, לצערנו בשנים האחרונות אנו עדים לשיווק אגרסיבי בתחומי הביטוח מכירת ביטוח שלא לצורך על בסיס הפחדה.

 

אז מה חשוב לבדק לפני רכישת ביטוח?

1 האם חיינו או חיי יקירנו לא ישתנו באופן מהותי בקרות מקרה ביטוח אותו הפוליסה מכסה? אם התשובה היא לא אז כנראה  שאין לנו צורך בביטוח זה. אף אחד לא מרוויח מביטוח, ביטוח נועד להחזיר את המבוטח למצבו טרם קרות מקרה הביטוח או להעניק לו את היכולת לנסות ולהחזיר את מצבו למצב הקודם במקרים בהם אין למבוטח את האמצעים הנדרשים.

 

2 הנחה - התרגיל המלוכלך שמוכרים לנו. חברות הביטוח נוהגות לתת מודלי הנחות שונים ומתוחקמים, לדוגמה מודל הנחות יורדות בהדרגה, בכך מצלחים להקשות עלינו בבחירת הביטוח הנכון ולשכנע אותנו לרכוש או להעביר ביטוח אליהם בשל הפרמיה הנמוכה, אך הם שוכחים לומר לנו שהמחיר משתנה משנה לשנה ולא רק בשל העלייה בגיל, מודל הנחות פופולרי שנה א' 30% ב 20% ג' 10%.

 

3 השוואה בין תנאי הפוליסה בין החברות והשוואה התפתחות הפרמיה העתידית בין החברות, תנאי הפוליסה בין החברות ובין מוצרי החברה שונים פעמים רבות על מנת להיות בטוחים שרכשתם את הביטוח הטוב והמתאים ביותר עבורכם פנו לסוכן ביטוח שמכיר את הפוליסות השונות של כל החברות.

 

4 התאמת הביטוח לצרכים, על מנת שלא להיות במצב של תת ביטוח או במצב של ייתר ביטוח יש להתאמים את הביטוח למצב החיים המשתנה לחזור ולעשות זאת אחת למספר שנים.

 

5 סוכן הביטוח – לא רק נותן השירות, העורך דין שלך מול חברות הביטוח. להגיש תביעה ללא סוכן ביטוח פרטי שקול להתייצב במשפט ללא עורך דין מפולפל ומיומן, חשוב לבחור בסוכן ביטוח שעובד מול כל החברות ולא נציג של חברה אחת,  בווינווסט אנו נלחמים עבור כל לקוח בחברות הביטוח השונות על מנת לדאוג ולקדם את האינטרסים של לקוחותינו בלבד ללא סנטימנטים לחברות הביטוח. לא אחת אנו שומעים על מקרים בהם מבוטחים שילמו כל החיים פרמיות ביטוח ובקרות מקרה הביטוח חברת הביטוח ניסת להתנהר מתשלום התביעה, פעמים רבות למבוטח אין את היכולת והידע המקצועי בהוכחת זכאותו לקבלת תקבולי ביטוח ואינו יודע באילו מקרים ניתן לקבל אם אם מדובר על לפני שורת הדין. ווינווסט במקרים רבים הצליחה להעניק את תקבולי הביטוח למבוטח לאחר סירוב וזאת על ידי פניה לגורמים הרלוונטיים ערעורים רבים ועד הגעה לבית משפט, כמו כן לווינווסט קשרים חזקים כסלע עם אנשי מפתח בכירים בחברות הביטוח השונות.

 

קרא עוד אודות תכניות ביטוח פופולריות

 

 

ביטוח בריאות

ביטוח בריאות

ביטוח חיים

ביטוח חיים

ביטוח תאונות אישיות

ביטוח תאונות אישיות

מחלות קשות

מחלות קשות

ביטוח סיעודי

ביטוח סיעודי

בינה נט תקשורת ומחשבים
הפריון 4 אזור תעשייה צפוני  אשדוד
נייד: 050-349-777-5 פקס:153-50-349-777-5
דוא"ל:binaa.net@gmail.com

שלח

שדה חובה

 

הטופס נשלח בהצלחה! 

שדה חובה

שדה חובה

שדה חובה

נשמח לעמוד לרשותכם   

03-9618506 ​

כל הזכויות שמורות לווינווסט                                                                             

שלח

שדה חובה

 

הטופס נשלח בהצלחה! 

שדה חובה

שדה חובה

שדה חובה