אודות

 

ווינווסט הינה גורם מקצועי ומרכז המציע מערך שירותים מקיף בתחומי הפיננסים, הפנסיה והביטוח בישראל עבור מגוון רחב של לקוחות פרטיים עסקיים וחברות.

 

אנו עוסקים בשיווק פנסיוני ופיננסי, ווינווסט עובדת בשיתוף פעולה מלא עם מרבית בתי ההשקעות וחברות הביטוח בישראל באמצעות הסכמי עבודה מיוחדים.

היכולת להתאים לכל לקוח את המוצרים הטובים ביותר עפ"י צרכיו האישיים, מתאפשר לנו בזכות הקפדתנו על היכרות מעמיקה עם כלל המוצרים השונים והחוזרים בחוק, כגורם פרטי ועצמאי אשר משווק את מוצרי החברות השונים מתאפשרת לנו הזכות להיות אובייקטיבים, לווינווסט אין כל מחויבות או סנטימנטים לבית השקעות מסוים או לחברה מסוימת, חובתנו היחידה אותה אנו רואים לנגד עינינו היא לדאוג לטובת לקוחתנו אנו עושים זאת ונעשה זאת ביושר, במקצועיות וברמת שירות חסרת פשרות.

 

בווינווסט אנשי המקצוע מיומנים, בוחנים את תמונת המצב המלאה של כל לקוח לבניית חבילת פתרונות מדויקת ומוקפדת, תכנון פיננסי לכל מטרה ובחינת מכלול המוצרים הפיננסיים שהלקוח מחזיק או שראוי שיחזיק. בתחום הפנסיוני החברה פועלת בכל מוצרי החיסכון ארוכי הטווח ומול הגופים המנהלים הטובים ביותר, כך שניתן לבצע תכנון פנסיוני אופטימאלי בהתאם למאפיינים הפרטניים של כל לקוח.

 

בוואינווסט אנו שמים דגש חסר פשרות על איכות השירות וזמינותנו מול כל הלקוחות. השירות הינו מקצועי, אדיב ונעים, בזמינות מלאה במספר ערוצי תקשורת.

בינה נט תקשורת ומחשבים
הפריון 4 אזור תעשייה צפוני  אשדוד
נייד: 050-349-777-5 פקס:153-50-349-777-5
דוא"ל:binaa.net@gmail.com

שלח

שדה חובה

 

הטופס נשלח בהצלחה! 

שדה חובה

שדה חובה

שדה חובה

נשמח לעמוד לרשותכם   

03-9618506 ​

כל הזכויות שמורות לווינווסט                                                                             

שלח

שדה חובה

 

הטופס נשלח בהצלחה! 

שדה חובה

שדה חובה

שדה חובה