חסכון פנסיוני - החיסכון החשוב ביותר בחיים

 

בחירת מסלול לחיסכון ארוך טווח תקבע את העתיד הכלכלי שלך ושל משפחתך בתקופת הפרישה. בכדי לבחור את המסלול הנכון יש צורך בהכרה וידע בתחום מול אפשרויות החיסכון השונות.

החיסכון לפנסיה ישפיע על רמת החיים שלך בעת הפרישה, ככל שתתחיל לחסוך בגיל צעיר יותר, הסכום המצטבר יהיה גבוה יותר, בזכות הריבית המצטברת.

 

קיימים מספר מוצרים המאפשרים חיסכון לפנסיה: קרן פנסיה, ביטוח מנהלים, קופת גמל, וקרן השתלמות, שמשמשת פעמים רבות כחיסכון נוסף לתוכניות ארוכות טווח

לעיתים קרובות נכון לשלב בין מספר תוכניות פנסיונית העונות על צרכים שונים, וליהנות כך גם מהטבות מס.

 

ממה מורכב החיסכון הפנסיוני בישראל?

ביטוח לאומי - על פי חוק, משלם המוסד לביטוח לאומי קצבאות לזכאים: קצבת זקנה, קצבת נכות, קצבת אבטלה וקצבת שארים לאלמנים ויתומים.

הסדרים פנסיוניים - קרן פנסיה, ביטוח מנהלים, קופות גמל ועוד.

חסכונות וביטוחים פרטיים - תוכניות ביטוח פרט, פיקדונות בבנק, תיקי השקעות, כספי ירושות או נכסי נדל"ן מניב וכדומה.

 

מה חדש בתחום התכנון הפנסיוני?

בשנים האחרונות חלו רפורמות רבות בתחום החיסכון הפנסיוני, דוגמת האפשרות להעביר חסכונות וביטוחים בין חברות הביטוח השונות בקלות וללא תשלום, שינוי בייעוד הפקדות למשיכה כקצבה חודשית במקום משיכה בסכום הוני (חד-פעמי), בחירת מסלולי השקעה, שינויים בחישוב הטבות המס בעת ההפקדה ועוד. שינויים אלו, יחד עם תוחלת החיים שעולה ומאריכה את תקופת הפנסיה, הופכים את תכנון הפנסיה לחשוב ומהותי.

שימו לב, החל מה- 1.1.2017 מחוייבים כל העצמאים בישראל להפריש לחסכון פנסיוני.

 

חשוב לבחור את החיסכון או תמהיל החסכונות המתאימים לך ולאורח החיים שלך, מתוך המגוון הקיים. מומלץ להיעזר באיש מקצוע מיומן אשר יסייע לך לקבל את ההחלטה הנכונה ביותר עבורך ועבור משפחתך.

 

אנו מעודכנים בכל החידושים בתחום הביטוח הפנסיוני והחיסכון ארוך הטווח בישראל, מבינים את צרכיך ורצונותיך ויוכלו לסייע לך בבחירת תמהיל התוכניות המתאים לך ביותר.

במהלך חיינו אנו חוסכים בתוכניות פנסיוניות שונות לגיל הפרישה ואף משתדלים לחסוך מדי חודש באופן אישי ליעדים שונים, אולם, לרוב איננו מודעים לכל האפשרויות הקיימות בשוק החיסכון על יתרונותיהן וחסרונותיהן.

 

על מנת שתוכלו לבחון האם תיק החיסכון שלכם הוא היעיל והמתאים לכם ביותר, ריכזנו עבורכם מידע על סוגי התוכניות הפנסיוניות המוצעות בחברות הביטוח, קרנות הפנסיה ובתי ההשקעות. 

ביטוח מנהלים

ביטוח מנהלים

קרן פנסיה

קרן פנסיה

תקרות והטבות מס

תקרות והטבות מס

קופת גמל

קופת גמל

תיקון 190

תיקון 190

בינה נט תקשורת ומחשבים
הפריון 4 אזור תעשייה צפוני  אשדוד
נייד: 050-349-777-5 פקס:153-50-349-777-5
דוא"ל:binaa.net@gmail.com

שלח

שדה חובה

 

הטופס נשלח בהצלחה! 

שדה חובה

שדה חובה

שדה חובה

נשמח לעמוד לרשותכם   

03-9618506 ​

כל הזכויות שמורות לווינווסט                                                                             

שלח

שדה חובה

 

הטופס נשלח בהצלחה! 

שדה חובה

שדה חובה

שדה חובה